سازمان های مردم نهاد بازوی دستگاه ها/ اقتصاد نیازمند عزم ملی است

خبرگزاری شبستان/ مدیر موسسه خود باوران کوثر گفت: امروزسازمان های مردم نهاد در ایران توانستند به مرحله ای دست پیدا کنند که به عنوان بازوی دستگاه ها شناخته شده اند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از استان گلستان، حجت مقسم، مدیر موسسه خود باوران کوثر، ظهر امروز (30 فروردین) در همایش جوان، اقتصاد و فرهنگ ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س)و روز مادر، گفت: باعنایت به شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» نامگذاری شده است نقش و جایگاه اقتصاد وفرهنگ باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به بحث اقتصاد، افزود: اقتصاد یکی از بحث های بسیار بزرگ و عظیمی است که نیازمند به عزم ملی است و باید همه پای کار حاضر شوند.

مقسم اظهارداشت: عزم ملی زمانی تحقق خواهد یافت که همه با دست به دست دادن به یکدیگر در صحنه حاضر شوند.

وی یادآورشد: امروز سازمان های مردم نهاد در ایران توانستند به مرحله ای دست پیدا کنند که به عنوان بازوی دستگاه ها شناخته شده اند.

مدیر موسسه خود باوران کوثر تصریح کرد: این موسسه در سال 86 شروع به فعالیت کرد که اکنون 336 نیروی انسانی در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند.

وی با بیان اینکه دفتر این موسسه در همه شهرهای گلستان نیز راه اندازی شده است، گفت: موسسه خود باوران کوثر توانسته در سال 90 به عنوان کار آفرین برتر شناخته شده است.

مقسم اقزود: امروز باید با همدلی و یکپارچگی با عزم و تلاش بیشتر و مدیریت جهادی حرکت کرد تا شاهد ماحصل خوبی در سطح جامعه باشیم.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری، خاطرنشان کرد: در این شرایط تحریم ها بهترین راه مبارزه با آمریکا  خدمت به مردم است.

 گفتنی است، در این مراسم از دبیران و اعضای سازمان مردم نهاد گلستان تقدیر و تشکر شد.


نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد.